اگر شما در سایت حساب کاربری داشته باشید با عضویت 1000 تومان در کیف پول شما شارژ خواهد شد و اگر بعنوان یک عضو کاربری خرید کنید و نه بعنوان یک مهمان از مزایای زیر برخوردار خواهید شد. لازم به ذکر است در خریدهای بالای یک میلیون تومان هزینه ارسال رایگان می‌باشد:

  • دریافت امتیاز به ازای هر خرید و استفاده از تخفیف در خریدهای بعدی

به ازای هر 10000 تومان خرید یک امتیاز به شما تعلق می‌گیرد و به ازای هر 20 امتیاز 1000 تومان اعتبار دریافت خواهید کرد که در خریدهای بعدی می‌توانید آن را استفاده کرده و از تخفیف برخوردار شوید.

  • پاداش نقدی در خرید های آتی

در خریدهای آتی یک درصد خرید قبلی شما به کیف پولتان شارژ خواهد شد تا بتوانید در خریدهای آتی از آن استفاده کنید.

  • شارژ الباقی هزینه پست و تیپاکس به کیف پول برای خریدهای آتی

مواقعی پیش می آید که هزینه اتوماتیک اعلام شده توسط سایت برای ارسال با پست پیشتاز و تیپاکس بیشتر از هزینه ای است که توسط فروشگاه جهت ارسال پرداخت می شود برای مثال فرض کنید برای ارسال با تیپاکس هزینه 35 هزار تومان از شما دریافت شده در حالی که هزینه پرداختی به شرکت تیپاکس 28 هزار تومان بوده در این شرایط 7 هزار تومان به کیف پول شما شارژ می‌گردد که در خریدهای آتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

  • ارسال مبالغ تخفیف مناسبتی 

برای اعضای سایت در مناسبت ها مانند شب یلدا و … مبالغ تخفیفی در کیف پولشان ارسال خواهد شد که می توانید از این تخفیف ها برخوردار شوند.

  • انتقال شارژ کیف پول به حساب کاربری دوستان

اگر یکی از دوستان نیاز به پول جهت خرید از سایت داشته باشید می توانید مقداری دلخواه از کیف پولتان را به حساب کاربری او منتقل کنید. برای اینکار نیاز به پست الکترونیک دوست خود دارید اگر او نیز در سایت ما ثبت نام کرده باشد و ایمیلی داشته باشد اینکار براحتی امکان پذیر است.

موارد بالا هیچگونه الزامی برای فروشگاه شمع سازی اچ ان بی ایجاد نخواهد کرد و فروشگاه در ارائه خدمات فوق مختار بوده و هر زمان که بخواهد می‌تواند از آن صرفنظر کرده و این ویژگی ها را حذف نماید.