سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در شمع سازی اچ ان بی

شمع سازی اچ ان بی معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شمع سازی اچ ان بی و نیز راهکارهای شمع سازی اچ ان بی برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت شمع سازی اچ ان بی توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شمع سازی اچ ان بی از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده شمع سازی اچ ان بی از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران شمع سازی اچ ان بی را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار شمع سازی اچ ان بی نیست و شمع سازی اچ ان بی هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت شمع سازی اچ ان بی اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار شمع سازی اچ ان بی قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت شمع سازی اچ ان بی شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات شمع سازی اچ ان بی نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • شمع سازی اچ ان بی کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • شمع سازی اچ ان بیبه صورت خودکار پس از ورود شما به سایت شمع سازی اچ ان بی اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های شمع سازی اچ ان بی و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • شمع سازی اچ ان بی از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات شمع سازی اچ ان بی، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • شمع سازی اچ ان بی اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام شمع سازی اچ ان بی در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات شمع سازی اچ ان بی یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین  شرایط تست و مرجوعی کالا ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از شمع سازی اچ ان بی بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • شمع سازی اچ ان بی ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت شمع سازی اچ ان بی از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت شمع سازی اچ ان بی تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در شمع سازی اچ ان بی آن ها را در سایت شمع سازی اچ ان بی وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد شمع سازی اچ ان بی ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از شمع سازی اچ ان بی و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از  شمع سازی اچ ان بی حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • شمع سازی اچ ان بی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات شمع سازی اچ ان بی یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • شمع سازی اچ ان بی جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. شمع سازی اچ ان بی تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. شمع سازی اچ ان بی مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت شمع سازی اچ ان بی نیستند و  شمع سازی اچ ان بی در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شمع سازی اچ ان بی نخواهد بود و ما جداً توصیه می‌کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
شمع سازی اچ ان بی حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست لغو عضویت خود را نمایند و یا از سایت شمع سازی اچ ان بی خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم شمع سازی اچ ان بی در میان بگذارید.